Dokonalé vlasy – Omladnut.sk

Dokonalé vlasy

Perlový sušič vlasov Remington Pearl AC5011

S luxusným sušičom REMINGTON PEARL AC5011 si doma môžete dopriať starostlivosť ako v profesionálnom vlasovom štúdiu. Jeho 2200 wattový AC motor ponúka popri extrémne dlhej životnosti aj fénovanie pri troch teplotách, dvoch rýchlostiach a tiež ozajstnú „studenú vlnu“.

Prídavok pravých perál na zdokonalenej keramickej mriežke Ultimate zaručí vašim vlasom pri sušení rovnomerné teplo, antistatický efekt a spolu s profesionálnou úpravou – ionizáciou – výrazne redukuje ich zaťaženie. Vďaka tomu bude váš účes zdravý, pružný a nádherne perlovo lesklý!

Cena: 54,99 €

Žehlička REMINGTON PEARL S 9500

REMINGTON PEARL S9500 je najnovšia špička medzi profesionálnymi žehličkami na vlasy, navyše v naozaj neodolateľnom luxusnom prevedení. Jej vysoko výkonné žehliace plochy s vylepšeným keramickým povrchom Ultimate sú obohatené o odlesky z pravých perál, vďaka ktorým dosiahnete až 8x hladší efekt a 5x dlhšiu  životnosť účesu ako pri keramických žehličkách predchádzajúcej generácie! Na použitie je žehlička pripravená už za desať sekúnd a ideálna teplota pre váš typ vlasov a požadovaný styling sa dá jednoducho regulovať v intervale 150-230 °C vďaka digitálnemu displeju. Dojem z tejto kráľovnej medzi žehličkami na vlasy nakoniec umocňuje teplovzdorné luxusné puzdro s podložkou. Tak neváhajte a doprajte svojim vlasom pod stromček perlový luxus!

Garantovaná záruka neuveriteľných 5 rokov!

Cena:  69.99 €

 

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.