Spoločenská hra Activity už aj v cestovnom prevedení kompakt – Omladnut.sk

Spoločenská hra Activity už aj v cestovnom prevedení kompakt

Spoločenská hra Activity patrí k najúspešnejším v celom svete. Predalo sa jej už vyše 4 miliónov kusov. Salvy smiechu a burácajúci susedia sú neklamným znakom toho, že Activity by aj na Slovensku nemalo chýbať v každej domácnosti. Spoločenská hra Activity je symbolom skvelej zábavy v kruhu rodiny či priateľov. Teraz v predaji vo vylepšenej cestovnej verzii.

Verzia Activity Kompakt sa zmestí do každej batožiny a tak si môžete užívať veselé chvíle s priateľmi aj rodinou na dovolenkách či chatách. Activity Kompakt obsahuje 110 hracích kariek, 4 figúrky a presýpacie hodiny a jeden herný plán. Súťažiaci majú nespočet možností, ako sa zapojiť do hry. Predviesť odmerný valec, popísať chuchvalec, alebo nakresliť porekadlo je zaručený recept na zábavu. Hra Activity Kompakt, Original 2 či Gold Edition nesmie chýbať na žiadnej dobrej párty!
Spoločnosť Wiener Spielkartenfabrik Ferdinand Piatnik & Söhne vznikla v roku 1824 vo Viedni. Výrobe hracích kariet, kvalitných hračiek a spoločenských hier sa venuje už vyše 185 rokov. Ročne opustí výrobné linky viedenskej továrne viac ako 25 miliónov hracích kariet, milión spoločenských hier a milión skladačiek puzzle. Tieto čísla sú neklamným znakom toho, že tradičné hry na atraktivite nestrácajú.

Čo je Activity?
Activity je tradičná spoločenská hra vytvorená rakúskou spoločnosťou Piatnik. Súťaží sa v skupinách alebo individuálne. Každý súťažiaci si vyberá kratičky s popisom rôznych činností alebo predmetov. Úlohou súťažiaceho je verbálne opísať, nakresliť alebo mlčky pohybom tela znázorniť predmetnú vec. Ostatní súťažiaci sa snažia uhádnuť o čo ide. Hra je určená pre všetkých od 12 rokov, do zábavy sa môže zapojiť až 16 ľudí.