Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Symfónia letných kúskov, ktoré vám navodia tú pravú exotickú atmosféru

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-05-21 10:00:32

Zbohom čierna nuda, vitaj letná zábava! Leto cítiť na každom rohu a je preto na čase spoznať trendy, ktoré sezóna 2018 prináša.

Tropické vzory

Číslo jeden vo vzoroch tejto sezóny sú jednoznačne výrazné ovocné, kvetinové či listové vzory. Nič neoživí letnú opálenú pokožku tak dobre, ako šaty so vzorom pomarančov alebo sýtych žltých ananásov. Takéto vzory sú hravé, svieže a na leto ako stvorené. Ak máte zlý deň, vydajte sa do obchodov na ovocnú misiu a ulovte si jeden fresh kúsok len pre seba.

Pásiky a káro

Vzor pásikov a kára je prítomný takmer všade. Možno by ste ho práve na letnej terase či na pláži nečakali, no prepašoval sa aj do letných kúskov. A tak neurobíte krok vedľa, ak siahnete po roztomilých károvaných mini šatách alebo ľahkom letnom overale či nohavicovom kostýme s výraznými prúžkami. Práve tento vzor sa veľmi hodí i pre tie dámy, ktoré chcú oživiť svoje outfity do práce.

Biela je nová čierna

Ďalší letný trend hlása viac bielej! Nebojte sa zmeny a zaodejte sa tentokrát namiesto čiernej, celá do bielej. Biela je farbou slobody a čistoty a hodí sa každej žene. Navyše niet krajšieho kontrastu ako rozvláčne biele šaty na snedej pokožke. Biele kúsky doplňte koženými gladiátorkami a trendy outfit je na svete.

Multifunkčné kimono

Kimono výrazne pripomínajúce župan je svojou univerzálnosťou kúsok, ktorý musíte mať. Jeho použitie je nielen jednoduché, ale i efektné a navyše zakryje krivky, ktoré odhaliť nechcete. Úžasná je kombinácia s jednoduchým tričkom a džínami. Dobre tiež vyzerá na šortkách, a rovnako tak na dvoj  i jednodielnych plavkách.

Prútená kabelka

Ďalším hitom sezóny je prútená alebo slamená kabelka a to nielen ako kúsok na pláž. Slamená kabelka pekne doplní letné outfity a cítiť sa s ňou budete o niečo špeciálnejšie. Vybrať si môžete slamený košík, kabelky cez rameno alebo veľkú slamenú shopping tašku. Štýlovým trikom je kabelku ozdobiť bielou stuhou alebo stuhou vo farbe plaviek.

Šatka ako doplnok

Poslednou inšpiráciou od nás je saténová farebná stuha, ktorá poslúži ako univerzálny doplnok. Tak ako spomíname vyššie, môžete ňou ozdobiť svoju tašku alebo ju efektne použiť ako opasok do džínsových šortiek. Šatka je i krásnym doplnkom do vlasov. Vytvoriť z nej môžete niekoľko účesov, keď ju použijete napríklad ako čelenku.

Patríte k milovníčkam leta a letných trendov? Letné kúsky sú tak hravé a úžasné, že by bola škoda ich naplno nevyužiť. Nechajte sa inšpirovať a vdýchnite do našich ulíc závan exotiky.

 

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene