Rozprúdi vám krv – Omladnut.sk

Rozprúdi vám krv

Jeho dizajn je naozaj výnimočne dynamický a pútavý. Moderné línie a prvky otáčajú hlavy okoloidúcich. Krivky pôsobia zvodne a štýlovo až futuristicky. Je to nielen celkovým tvarom ale aj detailami ako sú svetlomety, nárazníky, či umiestnenie hmloviek. Perličkou sú už len chrómované doplnky a smerovky v spätných zrkadlách.

 

 

 

Pokračovanie nájdete vo vnútri. Palubná  doska je príjemne moderná a svieža. Ozvláštňujú ju chrómované prvky a výrazné štepovanie. Kombinácia materiálov v interiéri pôsobí príjemne a útulne.  Sedadlá sú primerane tuhé a multifunkčný volant sa drží výborne. Vodič má pred sebou  kombináciu analógových a digitálnych prístrojov, v strede palubnej dosky sa nachádza displej navigácie. Perličkou tejto verzie je audio systém Bose z deviatimi reproduktormi a skutočne ho je poznať. Čo môže byť lepšie ako si k dobre jazde pustiť dobrú hudbu. Interiér je ozvučený naozaj na jednotku.

 

 

 

Keď sa v interiéri zorientujete, nebudete mať problém s ovládaním.

 

Motor má objem „len“ 1,2 l, Renaultu sa ale podarilo z neho dostať 85kw/115k. Keď sa s ním skamarátite, vie vám urobiť radosť a predviesť dynamiku. Pradie si tichučko až miestami rozmýšľate, či vôbec ide. Pruženie je francúzsky mäkučké a pôžitkárske, spolu s ľahkým ovládaním vás si Renault Megane opantá. Cestovanie je veľmi pohodové a ničím nerušené.

 

Vo výbave si môžete dopriať množstvo najmodernejších vychytávok ako sú bixenónové svetlomety s funkciou MBL, systém kontroly tlaku v pneumatikách, ESP s ASR, asistent rozjazdu do kopca, Visio systém, parkovací senzor alebo kameru, hands free karta Renault, či elektricky ovládané strešné okno.

 

Cena Renault Megane od 11690€

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.