Rozmaznajte svojho muža – Omladnut.sk

Rozmaznajte svojho muža

Už sme si zvykli, že väščina článkov o kozmetike je určená nám ženám. Ale aj muži majú svoje potreby a ich pleť je pri holení nadmerne zaťažovaná. Každá z nás chce mať predsa doma voňavého, nahladko oholeného muža s jemnou tvárou. Vieme, ako na to!

Weleda používa vo svojich prípravkoch na starostlivosť o pánsku pokožku v kozmetike rad čistých prírodných výťažkov. Mandľové mlieko a výťažky z Aloe vera podporujú znášanlivosť a upokojujúce  vlastnosti radu pre mužov. Zmes vôní z prírodných éterických olejov prepožičia pokožke sviežosť a osviežujúce impulzy.

Ucelený rad starostlivosti o mužov zabezpečí príjemné holenie, upokojuje pokožku a poskytne jej aj dostatok výživy a hydratácie. Tak dámy, spravme niečo aj pre svojich mužov a postarajme sa im o hebkú pleť po holení.

Pleťový krém pre mužov je prispôsobený potrebám mužskej tvári a podporuje tvorbu prirodzenej lipidovej vrstvy a udržiava rovnováhu pleti so sklonom k vysušovaniu. Výdatné bambucké a kakaové maslo, vzácny jojobový olej a prírodný včelí vosk poskytnú pleti hydratáciu a zanechávajú ju zamatovo hebkú. Suchá pleť získa svoju pružnosť a zároveň sú účinne zmiernené pocity napätia. Výťažok z koreňa proskurníka a vilínu pleť upokojí a dodá jej svieži a zdravý vzhľad bez zanechania mastného filmu. Krém možu použiť ako denný či nočný. Jemne sa stará o ich pokožku a rýchlo sa vstrebáva, čo isto ocení každý jeden. Prírodná zmes éterických olejov dodáva krému príjemnú sviežu vôňu.

Krém na holenie chráni pokožku a stará sa o ňu. Podporuje jej regeneráciu a vytvára stálu krémovú penu a umožňuje tak jemné, dôkladné holenie na mokro. Základom prípravku je jemné holiace mydlo na báze čistých rastlinných olejov. Výťažok z violky trojfarebnej zabraňuje tvorbe hrubej a drsnej pleti. Prísada kozieho a mandľového mlieka pleť vyhladí.

Voda po holení osviežuje a oživuje pokožku pred aj po holení. Takáto voda po holení od Weledy sa výborne hodí na starostlivosť o holenú pokožku (na sucho i mokro). Pred holením pomáha vypnúť pokožku, čím dôjde k napriameniu fúzov a holenie je ľahšie a efektívnejšie. Holenie vrchnú vrstvu pokožky dráždni a páni si môžu spôsobiť drobné poranenia. Špeciálna voda po holení pre mužov Weleda pleť osvieži a oživí. Výťažok z myrhy má ľahko sťahujúce účinky a vilín pokožku tonizuje. Celková kompozícia prípravku s prírodnými éterickými olejmi má dezinfekčné účinky a na dlhú dobu dodá pokožke príjemnú vôňu. Alternatívou k výraznejšej vode po holení je jemný Balzam po holení. Špecialisti Weledy mysleli aj na užov, ktorí majú radšej jemnejšie prípravky na tvár. Balzam sa stará a upokojuje citlivú pleť tváre po suchom aj mokrom holení. Rastlinné oleje a vosky dodávajú pokožke tuky, aloe vera podporuje prirodzenú reguláciu vlhkosti. Výťažky z rumančeka a myrhy pomáhajú predchádzať zápalovým prejavom a zastavujú drobné krvácanie. Po použití zanecháva balzam pocit hebkej pokožky.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.