Prečo Jennifer Lopez miluje chilli? – Omladnut.sk

Prečo Jennifer Lopez miluje chilli?

Len pred pár dňami ju magazín People vyhlásil za najkrajšiu ženu sveta. Poznáte ale tajomstvo vďaka ktorému je táto 41-ročná rodáčka z newyorského Bronxu stále taká príťažlivá? Speváčka a herečka Jennifer Lopez si k svojim krivkám vraj pomáha tabletami s obsahom extraktu chilli.

 

Zázračné papričky údajne dokážu výrazne zrýchliť metabolizmus a spaľovanie. Prehltnutím jednej tablety, podľa jej slov, schudne toľko, ako počas 80 minút chôdze alebo 25 minút behu. Podľa výsledkov výskumu, ktorý robila univerzita v americkej Oklahome spálili ľudia, ktorí tablety užívali o 278 kalórií viac, ako ostatní. Extrakt z pálivej chilli papriky zvaný kapsaicín pochádzajúci pôvodne z Bolívie a Brazílie. v rámci skrášlovacích výživových prípravkov však obletel už celý svet.  Mimochodom, vedeli ste, že táto termogénna látka stimuluje oxidáciu tuku i uhľohydrátov a podporuje spaľovanie?

 

 

 

Ak chcete dôkaz, môžete aj vy vyskúšať novinku z lekárne GinkoPrim® HOT, ktorá obsahuje Ginko biloba, magnézium a kapsaicín, vďaka čomu pozitívne ovplyvňuje periférnu mikrocirkuláciu a prehrieva končatiny, vplýva na koncentráciu, chráni funkcie mozgu, pozitívne vplýva na pamäť v období psychického tlaku, prispieva k duševnej akivite, má antioxidačné účinky vďaka ktorým spomaľuje starnutie, no odporúča sa aj pre riadne využitie energie v tele a efektívnejšie chudnutie. Extrakt z chilli papričiek, navyše, ako antioxidant pomáha znižovať a spomaľovať poškodenie tkanív tela. Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta denne, najlepšie po jedle a zapíja sa dostatočným množstvom tekutiny.