Nízke ceny elektra konečne aj v Bratislave – Omladnut.sk

Nízke ceny elektra konečne aj v Bratislave

V snahe ponúknuť aj zákazníkom v Bratislave kvalitné elektrospotrebiče za nízke ceny, otvorila spoločnosť Okay elektrospotrebiče 25. augusta predajňu aj v hlavnom meste. Predajňa v obchodnom centre HM Tesco na Zlatých Pieskoch  je druhou predajňou v novom koncepte. Ten by mal priniesť moderný dizajn, lepšiu orientáciu vďaka prehľadnej navigácii a tým aj jednoduchší nákup.

„S expanziou spoločnosti vyvstali i nové nároky na vzhľad a usporiadanie nových predajní. Preto sme sa rozhodli zmodernizovať koncept tak, aby zodpovedal moderným trendom a prianiam našich zákazníkov. Predajne teraz budú oveľa svetlejšie a prehľadnejšie. Všetko bude prispôsobené tak, aby sa našim zákazníkom nakupovalo ešte príjemnejšie. Upravili sme nielen vzhľad, ale i usporiadanie. Zákazníci nájdu požadovaný tovar rýchlo a bez problémov.“ hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti OKAY Elektrospotrebiče, Luděk Kováč.

Prehľadnejšie usporiadanie predajne by malo uľahčiť zákazníkom nákup na ploche takmer 1100 m2. Ide o prvú predajňu v Bratislave a 29. na Slovensku.

 

V posledných rokoch eviduje spoločnosť vo svojich predajniach každoročne vyše 2 milióny zákazníkov. Zrejme aj preto, že v ponúkanom sortimente sú výrobky všetkých svetových značiek za nízke ceny prístupne všetkým. A to či už ide o bielu alebo čiernu techniku, IT zariadenia alebo malé spotrebiče.