Limitovaná edícia platobnej karty RÉSERVÉS AUX FEMMES od J&T BANKY – Omladnut.sk

Limitovaná edícia platobnej karty RÉSERVÉS AUX FEMMES od J&T BANKY

J&T BANKA prináša na trh špeciálnu limitovanú edíciu medzinárodnej čipovej platobnej karty MasterCard „RÉSERVÉS AUX FEMMES“. Je určená ženám, ktoré okrem atraktívneho dizajnu a výhod platobnej karty, ocenia i doplnkové služby J&T Concierge, cestovné a úrazové poistenie na vyššie poistné sumy ako je bežné, ale i členstvo v programe IAPA, či Priority Pass.

Držiteľka limitovanej edície platobnej karty RÉSERVÉS AUX FEMMES automaticky získava tieto doplnkové služby:

služby j&t concierge réservés aux femme
J&T Concierge je nadstavba k ostatným finančným službám. Je dôkazom, že peniaze nie sú iba cieľ, ale aj prostriedok k príjemnejšiemu životu. Servis šitý na mieru, prístup k exkluzívnym informáciám, destináciám, či nevšedným nápadom.
členstvo v programe international airline passangers
IAPA poskytuje držiteľom vybraných platobných kariet výhody a nadštandardné služby, ako sú hotelové zľavy, zľavy v autopožičovniach, cestovné služby, bezplatné rezervácie, zabezpečenie batožiny a pod.
cestovné a úrazové poistenie
Poistenie je vytvorené špeciálne pre klientov J&T BANKY. Výhodou poistenia sú nadštandardné poistné sumy, neobmedzený počet výjazdov v dĺžke trvania do 60 dní, celosvetové krytie, možnosť využitia na dovolenke aj na služobnej ceste.
členstvo v programe priority pass
Medzinárodná platobná karta RÉSERVÉS AUX FEMMES je plne akceptovaná v bankomatoch označených logom MasterCard alebo u obchodníkov označených logom MasterCard.