Jozef Vajda vsadil na kyslík – Omladnut.sk

Jozef Vajda vsadil na kyslík

Dobre vyzerajúci muž, na ktorom je vidieť, že dbá o svoj zovňajšok, vyzerá zdravo a sviežo. Toto je trend súčasnej doby, ktorý dáva predpoklad byť úspešným v mnohých oblastiach. Či už je to úspech u ženského pohlavia, v biznise, no a v neposlednom rade takýto muž získava aj určitý spoločenský status. Mnohí už pochopili, že keď chcú byť v živote úspešní, musia pre to aj niečo urobiť. Nielen módne trendy, účesy, ale aj starostlivosť o pleť a celková vitalita je nesmierne dôležitá pre tento potenciálny úspech.

 

Muži sú vo výhode, ale predsa…

Mužská pleť je o 20 % silnejšia, než ženská a z tohto dôvodu je pružnejšia a pevnejšia. Je to spôsobené vysokým obsahom testosterónu. Nestarne tak rýchlo, ako ženská, no zaspať na vavrínoch sa neoplatí. Mnohí muži možnosť urobiť niečo pre svoj vzhľad v špecializovaných centrách a inštitútoch zavrhnú už v zárodku. Zboriť mýtus, že niečo také je len pre ženy sa podarí len tomu, kto pochopí, že je to prežitok z čias minulých. Je to jednoducho problém hlboko zakorenených predsudkov, ktoré v mužoch vyvolávajú pocit hanby z toho, že by ich mohli považovať za teplých a zženštilých. Doba je však úplne iná. Dnes takéto inštitúty navštevujú aj mnohé známe tváre z televíznej obrazovky. A títo páni vôbec nie sú teplí a už vonkoncom nie zženštilí. Pochopili, že je pre ich prácu dôležité, aby vyzerali mlado a sviežo, bez pomoci plastických chirurgov, s využitím najnovších medicínskych technológií.

Zabudnite na predsudky

Jedným z nich je napríklad aj herec Jozef Vajda, ktorý pravidelne navštevuje Inštitút estetickej medicíny v Pezinku, kde absolvuje omladzovaciu kúru kyslíkom. „Mňa predsudky vôbec nezaujímajú. O tejto metóde mám naštudovaných veľa vecí. Robím pre seba všetko, čo človeku pomáha byť vitálnejším. Keďže som teraz veľa pracoval a aj pracujem, chcem vyzerať lepšie. Nebránim sa starnutiu, ale prečo nestarnúť čo najpomalšie?,“ tvrdí herec a zároveň dodáva, že mnohokrát tak, ako človek vyzerá fyzicky, cíti sa aj psychicky. „Myslím si, že už je doba, kedy by sa mali muži vykašľať na všetky tie nezmysly a mýty, že niečo takéto je len pre ženy. Sme rovnocenné pohlavia a rovnako, ako ženy, aj muži by sa mali o seba starať. Keď človek dobre vyzerá, cíti sa lepšie aj psychicky,“ povedal. Dnešná estetická medicína už ponúka mnoho možností vylepšeného mužského vzhľadu. Je to bezbolestné a dokonca si pri tom človek aj príjemne oddýchne. Musí len prekonať sám seba, respektíve skôr svoje vlastné predsudky a zveriť sa do rúk odborníkom.

www.iem.sk

Foto: Tv Markiza