Gwyneth Paltrow je bezmäsité jedlá s mäsovou chuťou – Omladnut.sk

Gwyneth Paltrow je bezmäsité jedlá s mäsovou chuťou

Čo majú společné Gwyneth Paltrow, Simon Cowell, Yoko Ono a Paul McCartney? Všetci sú členmi neziskovej organizácie „Bezmäsitý pondelok“, ktorá spolupracuje so školou verejného zdravia John Hopkins Bloomberg. Tá si kladie za cieľ znížiť spotrebu mäsa u ľudí o 15% a tak individuálne zlepšiť zdravie človeka i celej planéty.

Podľa webovej stránky tejto organizácie, jedno bezmäsité jedlo aspoň raz týždenne môže znížiť riziko vzniku chronických ochorení, ako je rakovina, kardiovaskulárne ochorenia, diabetes a obezita. Hoci je herečka Gwyneth Paltrow známou fanynkou bezmäsitých jedál, ako sama prezradila, vegetarián z nej nikdy nebude. Občas si rada pochutí na mäsku, ale aby si udržala štíhlu líniu, preferuje bezmäsité jedlo s príchuťou mäsa. Herečka sa totiž vyjadrila, že okrem toho, že je zdravé, je aj chutné a vyzerá skvele. Ak máte aj vy chuť na zdravé a chutné jedlo, inšpirujte sa hollywoodskou letuškou 1.triedy a autorkou kuchárskej knihy Poznámky z kuchynského stola – Gwyneth Paltrow – a vyskúšajte nový koncept bezmäsitých mrazených výrobkov, Goody Foody, ktoré na slovenskom trhu nemajú obdobu. Svojou chuťou a štruktúrou pripomínajú mäso, je pre nich príznačná ľahká a nenáročná príprava, ktorú zvládne každý, sú rastlinného pôvodu, teda bez cholesterolu a prirodzene bez živočíšnych tukov.

Produkty Goody Foody neobsahujú konzervačné látky či syntetické farbivá a pre ich všestranné použitie ich využijete pre slovenskú, aj medzinárodnú kuchyňu. Goody Foody nájdete v predajných sieťach Coop Jednota, alebo na www.goodyfoody.sk