Cestujte štýlovo – Omladnut.sk

Cestujte štýlovo

Cestovanie do najrôznejších končín sveta  je príležitosťou pre každého. S tým sú však spojené aj požiadavky na cestovnú batožinu. Spoločnosť Tchibo preto tento týždeň ponúka premyslený sortiment batožiny. Od klasických kufrov s tvrdou škrupinou cez extrémne ľahučké a objemovo variabilné kufre na kolieskach. Neprehliadnuteľná je retro kolekcia Lufthansa vyvinutá špeciálne pre Tchibo. Aby bola ponuka kompletná, nájdete v nej tiež inteligentné doplnky, ako je toaletná taštička alebo špeciálny zámok na batožinu. Z každej cesty sa tak môže stať naozajstný zážitok. V predaji v Tchibo obchodoch v týždni od 28. marca 2011.

 

Kufre na kolieskach

Objem kufra je možné zväčšiť – malý sa zväčší  o 40 %, z 31 l na 44 l. V základnej podobe vyhovuje požiadavkám na príručnú batožinu. Odolné a pružné. Teleskopickú rukoväť je možné zaistiť. Dvojcestný zips s očkom na zámok. Dve ľahko pohyblivé kolieska.  Hmotnosť 3,5 kg. Rozmer 36,5 x 50 x 20 cm.

Cena za malý kufor: asi 59,90 Eur

Kufor na kolieskach

Rukoväť z ľahkých kovov, ktorá sa dá zaistiť. S dvomi inline kolieskami v guľôčkových ložiskách. Odolná ochrana dna s diamantovým razením a ďalšia ochrana hrán. Štyri nožičky na boku. Našité vrecko s dvojcestným zipsom a zásuvné vrecko na zips. Zozadu zásuvná priehradka na adresu. Objem 48 l.  Rozmer kufra 40 x 60,5 x 22 cm. Hmotnosť 3,8 kg. V retro dizajne.

Cena: asi 84,90 Eur

 

 

Kufor

Robustný a obzvlášť odolný. Škrupina z veľmi ľahkého polykarbonátu odolného proti nárazu. Zaisťovacia teleskopická rukoväť. So štyrmi kolieskami. Dve držadlá, ďalšie zospodu na uľahčenie manipulácie. Dvojcestný zips s očkom na zámok. Upínacie popruhy. Deliaca stena so zipsom po celom obvode. Dve vrecká na zips a veľké vrecko na suchý zips. Štyri nožičky na boku. Ružový, zelený, farebný, strieborný a čierny.

Cena za stredne veľký kufor: asi 84,90 Eur

 

 

Zámok TSA na kufor

Je možné na ňom nastaviť 1 000 rôznych číselných kombinácií. Vhodný hlavne na cesty do USA. Stabilný kovový plášť. Rameno zámku z tvrdenej ocele. Odolný proti korózii. Jeden zámok 3 x 5,5 cm.  Hmotnosť 70 g. Čierny a ružový.

Cena: asi 7,99 Eur

 

 

 

 

Toaletná taštička

S priehľadnou kozmetickou taštičkou. Hlavný priestor s dvojcestným zipsom. Vnútri tri zásuvné vrecká, dve zo sieťoviny a päť elastických pútok. Dve vrecká so zapínaním na zips a priehradka zo sieťoviny s viečkom. Zvonku vrecko na zips a zásuvné vrecko na suchý zips. Úchyt na nosenie a háčik na zavesenie. So zrkadlom.

Cena: asi 11,90 Eur

Tieto výrobky sú v predaji v týždni od 28. marca  2011 v Tchibo obchode v nákupnom  centre v bratislavskom Avion Shopping Palace, v nákupnej galérii Eurovea, v nákupnom  centre Optima v Košiciach a najnovšie v bratislavskom nákupnom centre Aupark. Aktuálnu ponuku vrátane zoznamu predajných miest nájdete na stránkach www.tchibo.sk,  informácie o firme Tchibo taktiež na www.tchibo.com. Tovar je v predaji len do vypredania

zásob. Všetky uvedené ceny sú orientačné. Informácie o novinke na slovenskom kávovom trhu – inovatívnom systéme Cafissimo – nájdete na  stránke www.cafissimo.sk.

Ak sa vám niektorý z výrobkov zapáčil zasúťažte si s nami o kupóny do predajní Tchibo tu https://www.omladnut.sk/index.php?option=com_lottery&view=lottery&Itemid=55

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.