Po čom túži vaša pleť? Po starostlivosti šitej na mieru jej potrebám! – Omladnut.sk

Po čom túži vaša pleť? Po starostlivosti šitej na mieru jej potrebám!

S našou pleťou je to ako s našou povahou. Existuje niekoľko rôznych typov a každý vyžaduje odlišný prístup.  Citlivá pleť potrebuje predovšetkým šetrnú starostlivosť, ktorá jej zaistí optimálne zvláčnenie a spoľahlivú ochranu pred vysušovaním. Ideálnou voľbou pre všetky ženy s citlivou pleťou je nový výživný ukľudňujúci krém Sensitive Calming Cream.

Pokiaľ k vám bola príroda štedrá a nadelila vám normálnu a zmiešanú pleť, tak máte šťastie. Keď ju však budete zanedbávať, môže sa stať, že začne usychať a uvädať. Doprajte jej pravidelnú, kvalitnú starostlivosť s novým zvláčňujúcim obnovujúcim krémom Vital Balance Cream, ktorý dokáže udržať prirodzenú rovnováhu hydratácie pleti.

Iný prístup si zaslúži suchá či problematická pleť. Preto Dermacol ponúka vhodnú ucelenú starostlivosť pre každý typ pleti.

Ako funguje vaša pleť?

Možno tomu nebudete veriť, ale koža u dospelého človeka dosahuje 1,6 až 1,8 m², čo z nej robí  najväčší orgán nášho tela. Je to spoľahlivý ochranný štít pred vonkajšími vplyvmi a zároveň funguje ako neúnavný filter, cez ktorý  sa dostávajú škodliviny z tela von. Najdôležitejšiu ochrannú funkciu má predovšetkým tzv. kožná bariéra, ktorá umožnila človeku prežiť v suchom prostredí. Má neuveriteľnú schopnosť neustálej obnovy. Obsahuje stále množstvo vody a tukových látok. Okrem  ochrany má i termoregulačné schopnosti, vďaka ktorým udržuje stálu teplotu tela. Menej dôležitá je i senzorická funkcia. Umožňuje nám cítit chlad, teplo, bolesť… V neposlednom rade má i funkciu estetickú. Pokiaľ jej venujete dostatočnú starostlivosť, odvďačí sa vám. Bude zdravá, svieža a krásna.

Dermacol SENSITIVE CALMING CREAM

Výživný ukľudňujúci  krém pre citlivú pleť, 50 ml za 5,69 eur

Je vaša pleť často podráždená a vyberavá na starostlivosť? Tak  je citlivá a potrebuje špeciálny prístup. Hýčkajte ju pomocou výživného ukľudňujúceho krému pre citlivú pleť, ktorý sa postará o udržanie optimálnej hydratácie po celý deň a dlhodobo ju ochráni pred vysušovaním. Bohatá krémová textúra sa môže pochváliť olivovým extraktom a vitamínom E, ktoré majú jedinečné, posilňujúce a obnovujúce schopnosti. Výtažok z morských rias Antileukine 6 a maslo karité zase dokážu pleť ukľudniť a poskytnúť jej spoľahlivú ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Výsledkom je svieža jemná pleť bez sebamenšieho podráždenia.

Dermatologicky testované, bez parabénov.

Vhodný pre dennú i nočnú starostlivosť.

5 NAJ SENSITIVE CALMING CREAM

udržiava optimálnu úroveň hydratácie pleti po celý deň

chráni pred vysušovaním a skľudňuje podráždenie

dodáva pleti výživu

rýchlo vstrebávateľná textúra

vhodný na deň i noc

Dermacol VITAL BALANCE CREAM

Zvláčňujúci obnovujúci krém pre normálnu a zmiešanú pleť,

50 ml za 4,99 eur

Bola k vám príroda štedrá a dala vám do vienka bezproblémovú pleť? Tak máte šťastie. Pokiaľ ju však budete zanedbávať, môže se stať, že začne postupne usychať a uvädať. Hýčkajte ju za pomocou zvláčňujúceho obnovujúceho krému pre normálnu a zmiešanú pleť, ktorý zvládne udržiavať prirodzenú rovnováhu hydratácie pleti po celý deň. Ľahko  vstrebateľná textúra je doslova nabitá vysoko účinnými prísadami, ktoré posilňujú a obnovujú pleť a zanechávajú dlhodobo sviežu a pružnú. Za skvelé hydratačné vlastnosti vďačí prítomnosti kyseliny hyalurónovej. Vďaka vitamínom E a oleju z marhuľových jadier má výrazné antioxidačné, zjemňujúce a vyhladzujúce účinky. Naviac je obohatená o maslo karité, ktoré dôkladne regeneruje, zvláčňuje a chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Dermatologicky testované, bez parabénov.

Vhodný pre dennú i nočnú starostlivosť.

5 NAJ VITAL BALANCE CREAM

udržuje rovnováhu hydratácie pleti po celý deň

chráni, posiľuje a obnovuje

zanecháva pleť vitálnu, dlhodobo sviežu, vláčnu a zamatovo jemnú

rýchle vstrebateľná textúra

vhodný na deň i noc

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.