Nová éra nakupovania – Omladnut.sk

Nová éra nakupovania

Ruky máte stŕpnuté od množstva tašiek, v nohách bolestivo cítite prejdené kilometre, neustále skúšanie oblečenia rozcuchalo a zelektrizovalo váš dokonalý účes – život oddanej nákupnej maniačky nie je vôbec ľahký… Zjednodušte si ho a dajte navždy zbohom zastaralým technikám shoppingu! Nakupujte z pohodlia vášho domova cez Stilago a vychutnávajte si len príjemné stránky tejto činnosti!

Zabudnite na otrocké trmácanie sa z jedného obchodu do druhého, z jedného nákupného centra do ďalšieho… So Stilagom nakupujete pohodlne, moderne a hlavne inteligentne! Tento top módny e-shop zastrešuje viac ako 1000 exkluzívnych medzinárodných značiek, ktoré ponúkajú vysokokvalitné produkty pre každého člena vašej domácnosti. Hľadáte oblečenie, topánky, módne doplnky, spodnú bielizeň či veci pre domácnosť? V Stilagu to všetko nakúpite na jednom mieste!

Sekcia Stilago móda je prístupná každému, komu srdce prahne po najnovších modeloch svetoznámych značiek ako napríklad Desigual, Heine, Next či najnovšie aj Guess. Stilago klub je však sprístupnený len výhradne pre svojich členov. Na rozdiel od Stilago módy jeho ponuka nie je stála, ale pozostáva z časovo limitovaných kampaní exkluzívnych značiek ako Just Cavalli, Levis, Primo Emporio, Morgan, Rylko, Trussardi či Naf Naf. Ak sa stanete členom tohto exkluzívneho nákupného klubu,  každý deň vám bude na váš e-mail zasielaná ponuka špeciálnych kolekcií. Ak si ustriehnete tieto časovo obmedzené 3- až 5-dňové kampane, môžete si uchmatnúť dizajnérske kúsky so zľavou až neuveriteľných 80%. Pridajte sa k viac než 4 miliónom členov nákupného klubu Stilago a majte prístup k neuveriteľným úlovkom za zlomok ich bežnej ceny!

Ponuka stálych i limitovaných kolekcií je skutočne obrovská, každý si v nej určite nájde svoju srdcovku. Táto ponuka je navyše každý deň rozširovaná o nové modely svetových bestsellerov medzi značkami ako aj o modely luxusných módnych domov. Čo však robiť, ak vám zle sadnú tie úchvatné lodičky či sexi letné šaty? Žiaden strach, vrátenie tovaru a spätné vyplatenie peňazí prebieha v Stilagu bez akýchkoľvek problémov. Spoľahnúť sa môžete aj na bezpečné transakcie, keďže za tovar platíte až po jeho doručení. Pre Stilago sú vysoká kvalita výrobkov, hladký priebeh nakupovania a prvotriedne služby zákazníkom na prvom mieste. Nemyslíte, že slov bolo už dosť a je načase si to vyskúšať na vlastnej koži?

www.stilago.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.