Nenašli ste v posteli, čo ste hľadali? Skúste to takto! – Omladnut.sk

Nenašli ste v posteli, čo ste hľadali? Skúste to takto!

Prežíva vaša spálňa nudu, či dokonca krízu? Je veľa zaručených rád ako si oživiť sexualitu po rokoch. Jednou z veľmi účinných je zaútočiť na to správne miesto na partnerovi. Efektívne a zaručené.  Že ste ho ešte neobjavili? Vyskúšajte erotogénne zóny podľa znamení.

 

Baran

Toto znamenie nepotrebuje žiadne maznanie, zaútočte priamo a bez hanbenia.  Od partnera očakáva bláznivé nápady a je neúnavný. Najviac ho vzrušuje bozkávanie na ústa a aj po celom tele.

Býk

Býk je pôžitkár a platí to aj pre milovanie, dokáže si ho vychutnať na maximum. V sexuálnych hrách nepoznajú hranice a majú dokonalú empatiu pre potreby partnera. Najviac ich vzrušuje keď zaútočíte na krk, brucho a boky.

Blíženci

Vyžívajú sa v predohre. Ich ruky sú využité na sto percent. Sú citlivý na ruky, prsty a ramená.

Rak

Rak má najradšej sex v posteli v mäkučkých obliečkach so sviečkami. Charakteristický je pre nich dlhý styk trvajúci aj celé hodiny. Sú výnimočne vnímavý. Zbožňujú dotyky na prsiach.

Lev

Očakáva od partnera štýl a podriadenosť. Vyžaduje splnenie všetkých túžob. Najcitlivejší je na chrbte a vnútornej strane stehien.

Panna

Panny pôsobia v sexualite prudérne avšak dokážu mať zaujímavé erotické predstavy. Potrebujú romantiku a úctu. Ich erotogénnou zónou je brucho.

Váhy

Vyžívajú sa v pomalom milovaní. Zabudnite na drsný a tvrdý sex, pre váhy je dôležité predohra a zmyselnosť. Citlivé sú na celom tele.

Škorpión

Zmyselnosťou prekonávajú všetky ostatné znamenia zverokruhu. V sexe sú ozajstní majstri a vedia dopriať rozkoš nielen sebe ale aj partnerovi. Ich erotogénnym miestom sú pohlavné orgány.

Strelec

V sexe radi experimentujú a objavujú. Týka sa to však aj partnerov. Konvenčný sex ich rozhodne neuspokojuje. Vzrušujú ich dotyky na  bruchu a stehnách.

Kozorožec

Zaútočte na jeho krk, chrbát a stehná a skrotíte aj rezervovaného a chladného kozorožca. Žiaľ i pri sexe používajú hlavu a snažia sa kontrolovať.

foto: flickr.com/mikebaird
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.