Na Vianoce si môžete dopriať aj majonézu ale kvalitnú! – Omladnut.sk

Na Vianoce si môžete dopriať aj majonézu ale kvalitnú!

Tiež ste si mysleli, že majonéza je síce veľmi chutná prísada, ale zdraviu práve dvakrát neprospieva? Omyl! S majonézou SPAK je aj maškrtenie zdravé. Jej hlavnou zložkou je totiž kvalitný repkový olej, ktorý podľa najnovších výskumov, s ktorého výsledkami sa stotožňujú aj lekári, priaznivo ovplyvňuje srdce a krvný obeh.

Vďaka svedomito vybraným vajíčkam, má majonéza jemne zlatistú farbu, horčičné semienka jej zase dodávajú pikantnú chuť. Všetky tieto kvalitné suroviny zaručujú majonéze SPAK dokonalú stabilnú konzistenciu, takže nesteká zo surovín, ale naopak ich krásne obalí.

 

Plastový obal umožňuje jednoduché a elegantné dávkovanie. Malý otvor znižuje riziko znehodnotenie majonézy cudzorodými baktériami, ktorých prítomnosť urýchľuje pokazenie výrobku.

Majonéza SPAK sa dá tiež kúpiť v praktickom 100 ml balení. Množstvo zodpovedá jednej porcii, takže máte zaručené, že vaša majonéza bude vždycky čerstvá. Navyše sa dá vďaka kvalitným surovinám, rovnako ako všetky ostatné balenia majonéz SPAK, skladovať neotvorená pri teplote do + 25 ° C.

Majonézy SPAK sa dajú kúpiť v širokej sieti supermarketov. 500 ml balenie za cenu 1,74 Euro. Majonéza v 100 ml balení je za cenu 0,55 Euro.

Ak sa chcete o majonézach a ďalších produktoch spoločnosti SPAK dozvedieť viac, informácie nájdete na http://www.spak.cz/.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.