Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

Mínus 5 kg mesiac pred svadbou: Ako na to?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2018-10-23 08:25:39

Všetci vieme, že hlavnou vecou nie je štýl alebo farba šiat, ale ako to všetko do seba zapadá. Okrem toho, po svadbe sa tešíte a čakáte aj na svadobnú cestu, keď chcete zažiariť v dokonalých plavkách, samozrejme nie horšie ako v nádherných svadobných šatách! Všetko ale často závisí od jednej jedinej veci. Ako pred touto udalosťou rýchlo schudnúť?

Pokúste sa začať práve teraz

Samozrejme, na svadbe budete dobre upravená: dokonalý make-up, účes, manikúra a krásny zásnubný prsteň. Ale kilogramy navyše v skutočnosti nič nezakryje! Pokúste sa preto bojovať so svojou váhou práve teraz! 1-2-3 mesiace pred oslavou vám ubehnú naozaj rýchlo, často bez povšimnutia a verte, niektoré veci vám v konečnom výsledku môžu všetko len pokaziť. Teraz je ten najlepší čas.

Zdravý spánok

Urobte si pohodlie a zatiahnite závesy. Doprajte telu to, čo  pre svoje bezproblémové fungovanie potrebuje – spánok.

Koniec koncov, extra kilá navyše sa stratia len  vďaka dobrému metabolizmu, čo je pri nekvalitnom a nepravidelnom spánku naozaj problematické.

Využite preto večerný čas trávený na sociálnych sieťach efektívnejšie a uložte sa do mäkkej postieľky a pospite si. Uvidíte, ako sa vám uľaví a telo naštartujete na lepšie spaľovanie prijatej stravy a kíl navyše.

Správna výživa

50 % tohto úsilia začína vo vašej kuchyni. Nemusíte automaticky hladovať a vyberať tie najdokonalejšie diéty. Ak už si nedokážete odoprieť svoje sladkosti a milované jedlo, aspoň večer by ste ich mali eliminovať.

Na raňajky jedzte – obilniny, omelety, varené vajcia alebo tvaroh. Popoludní – mäso, ryby, zeleninovú oblohu, ryžu a iné. Na večeru – kuracie alebo morčacie mäso so zeleninou! Prípadné občerstvenie: jogurt, tvaroh, ovocie a orechy! Soľ a korenie nie je zakázané, ale mali by byť v minimálnych dávkach.

Pravidlo štyroch

Aby sme vám tieto veci ešte viac uľahčili, skúste si k lepšiemu telu a optimálnym stravovacím návykom pomôcť „pravidlom štyroch“:

  • jesť naposledy 4 hodiny pred spaním;
  • nehladovať viac ako 4 hodiny;
  • jesť aspoň 4 krát denne.

Až potom zistíte, ako sa môže človek vo svojom tele cítiť naozaj dobre!

Fyzická kultúra

Všetky naše kilá navyše sme získali kvôli nedostatku pohybu a malej disciplíny. Sedíme v práci, pri preprave, sedíme doma pred počítačom alebo televízorom. Ak sa ale chcete cítiť naozaj šťastne, mali by ste si dopriať aspoň dva dni v týždni pravidelné prechádzky.

Ak máte možnosť ísť ráno do práce na bicykli alebo kolieskových korčuliach – skvelé! Ak strávite na bežeckom alebo inom simulátore pohybu iba 30 minút denne, do svadby sa do formy určite dostanete.

Pri štíhlej, ženskej postave tu nie je nutné tráviť hodiny. Nepotrebujete ani žiadne členstvo v posilňovni. Teraz je veľa video kurzov pre domáce cvičenie. Vyskúšajte si preto pomocou nich vytvoriť svoj individuálny  program. Je to hračka.

Strata hmotnosti je nový zážitok

Drahé nevesty, hlavná vec, ktorú vám chceme ešte oznámiť: Strata hmotnosti nie je bolestivý proces výcviku a dôvodom toho, aby ste sa všetkého, čo milujete vzdali! Toto je nový a zaujímavý zážitok zdravej, chutnej a  rozmanitej výživy v kombinácií s vhodným cvičením! Všetko pre váš spokojný život, ktorý odštartujete novou etapou – svadbou, na ktorej budete za hviezdu s nádherným diamantovým prsteňom jedine vy.

Najnovšie články

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.