Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Máte pocit, že vám vo vzťahu chýba vzrušenie? Tajomstvo spočíva v navodení správnej atmosféry

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2019-02-04 09:00:28

Chodíte do práce, staráte sa o domácnosť a deti každý deň. Nič by na tom nevadilo, no v dnešnom uponáhľanom svete máme toľko povinností a rozptýlení, že to ohrozuje viaceré oblasti nášho súkromného života, vrátane toho milostného.

Ak žijete v dlhoročnom vzťahu, možno to poznáte. Stále svoju polovičku milujete, ale máte pocit, že sa niekam vytratilo kúzlo. Zišlo by sa obnoviť motýliky v bruchu, zažiť niečo nečakané alebo si jednoducho oddýchnuť od povinností a stráviť niekoľko príjemných chvíľ spolu. V tomto článku vám ukážeme 3 tipy, ktorými sa môžete inšpirovať, ak chcete váš vzťah oživiť. Navodíte vďaka nim intímnu atmosféru a to, kam to až zájde, už necháme na vás…

Jazyky lásky sú kľúčom k intímnej atmosfére

Počuli ste už o koncepte 5 jazykov lásky? Jeho autorom je Gary Chapman, spisovateľ, poradca a rečník, ktorý takto už pomohol tisícom párov. Už dlhé roky pomáha ľuďom formovať stabilné, dlhotrvajúce vzťahy. Našiel spôsob, ktorým si môžeme v partnerských a iných vzťahoch začať rozumieť viac. Zistil, že ľudia hovoria rôznymi „jazykmi lásky“.

Lásku každý z nás prejavuje inak. A inak ju aj prijíma. Pre niekoho je umytý riad len povinnosťou v domácnosti, pre niekoho je to prejav služby, ktorý znamená, že láska ešte stále nevyhorela. Hoci sa to môže zdať aj príliš jednoduché, navodiť intímnu atmosféru môžete práve tým, že budete lásku a túžbu prejavovať spôsobom, ktorým ju prijíma vaša polovička – a to aj v prípade, že váš dominantný jazyk lásky je iný.

Uprataná domácnosť, kvalitný rozhovor dlho do noci alebo jemná masáž chodidiel – len čo zistíte, akým spôsobom komunikujete a prijímate lásku, podarí sa vám váš vzťah oživiť.

muž a žena v posteli

Pamätáte si vaše prvé rande? Prežite ho nanovo

Nostalgické miesta ako reštaurácia, v ktorej ste roky neboli či návšteva miesta, kam ste spolu šli na prvý výlet majú svoje čaro. Prežite svoje prvé chvíle nanovo a prekvapte partnera výletom alebo pozvánkou na večeru. Zaspomínajte si na to, ako ste sa cítili a čo ste robili. Nebojte sa smiechu a pokojne vytiahnite aj trápne situácie – veselosť vám pomôže uvoľniť sa a obnoviť spojenie medzi vašim a vašou polovičkou.

romantická večera navodí intímnu atmosféru

Vône, pri ktorých sa obaja uvoľníte

Sexuálne vzrušenie, uvoľnená atmosféra, intimita. Nie je jednoduché si to udržať – práve preto nám príroda pomáha rôznymi spôsobmi. Naše telá prirodzene túžia po našom partnerovi, no občas im chceme trochu pomôcť. Taký čas môžeme siahnuť po špeciálnych sviečkach alebo rozličných potravinách, ktoré majú takýto efekt. Dôvodom je látka obsiahnutá v nich: afrodiziakum.

Už odpradávna ľudia poznali silu správne zvolených afrodiziakálnych sviečok alebo čajov. Medzi najznámejšie afrodiziaká dodnes patrí čokoláda a senovka grécka. Navodíte nimi pohodovú a jedinečnú atmosféru pri romantickej večeri, predohre, intímnej masáži alebo milovaní. Dôvodom sú chemikálie, ktoré pomáhajú uvoľniť sa a stimulujú myseľ, ako napríklad serotonín a endorfíny. Tieto naše telo produkuje aj samo, no nie vždy v množstve, ktoré postačuje. Môžete preto siahnuť po pomocníkoch – a vôbec to nemusí byť niečo náročné.

Afrodiziakálne sviečky Magnetifico sú navrhnuté tak, aby sa špeciálny parfém uvoľňoval prirodzene v závislosti na okolnej teplote miestnosti a to i pri nehoriacej sviečke. Vôňa nie je príliš intenzívna, vonia jemne, nevtieravo a nespôsobuje bolesti hlavy. Pôsobí podvedome a jemne na vaše zmysly a pomôže vám premeniť každú chvíľu s partnerom na zážitok.

Ich použitie je veľmi jednoduché a nemusíte sa pri tom ani červenať. Stačí pripraviť večeru, vybrať si film alebo príjemnú hudbu a zapáliť pri tom sviečku. Jej pôsobenie si ledva všimnete, ale účinok sa dostaví.

Náš tip: Vyskúšajte, ako jednoducho dokážete premeniť obyčajný večer na vášnivú noc. Tieto ručne vyrobené sviečky s luxusným dizajnom to dokážu.

afrodiziakálne sviečky

Niekoľko rád na záver

  • Nedarí sa vám naladiť sa u vás doma? Žiaden problém! Vyberte si hotel vo vašom meste a na jednu noc si ho užite ako turisti – zájdite na večeru, pokojne aj na prehliadku mesta a noc ukončite na hoteli.
  • Trápi vás otázka „A čo s deťmi?“ V prípade, že sa o nich nemôžu postarať starí rodičia či blízka rodina a priatelia, zvážte opatrovateľku. Pokiaľ vám tá jedna noc pomôže posilniť váš vzťah, v konečnom dôsledku to prospeje aj deťom. Práve chýbajúca intimita je často uvádzaná ako dôvod rozchodov.
  • Nové spodné prádlo, parfém či kolínska, správna hudba a pohár dobrého vína nie sú len klišé. Dajte tomu šancu: možno vás reakcia vašej polovičky milo prekvapí.
  • Najmä nezabúdajte, že láska hory prenáša. Aj keď máte teraz pocit, že sa nikam neposúvate, nevzdávajte boj za váš vzťah. 🙂

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom

Chcete omladnúť? Vyberte si práčku, ktorá sa postará o vždy čisté a štýlové oblečenie

Čo si obliecť k hnedým lodičkám? Tu sú naše tipy.

Zdravá chrbtica a inovatívny dizajn, hlavné zbrane sedacích vakov

Prinášame vám 4 tipy, ako zostať zdraví počas jesene

Poradíme vám, ako zaspať rýchlejšie a bez námahy