LIFTACTIV SUPREME Nová generácia prípravkov proti starnutiu od Vichy – Omladnut.sk

LIFTACTIV SUPREME Nová generácia prípravkov proti starnutiu od Vichy

Mnoho žien vníma starnutie ako dlhodobý problém, v dôsledku ktorého vyzerá ich pleť rok čo rok staršie. Čo keď to nie sú roky, ale jednotlivé dni, ktoré urýchľujú prejavy starnutia pleti?

Laboratóriá Vichy preto prvýkrát klinicky a objektívne zmerali dopad obyčajného dňa na pleť. Tento unikátny objav poukazuje na nový biologický fenomén – starnutie pleti počas dňa, ktoré sa postupom času zintenzívňuje.

Vichy uvádza exkluzívnu novinku Liftactiv Supreme pre účinný boj proti starnutiu počas dňa a obohacuje tak úspešný rad Liftactiv – č. 1 v starostlivosti proti vráskam v lekárňach.

Nepretržite pôsobí počas dňa a bojuje proti viditeľným prejavom starnutia v okamihu ich vzniku.

Okamžite.

Počas dňa.

Deň za dňom.

LIFTACTIV SUPREME

Prvý celodenný lifting od Vichy pre nepretržitú korekciu vrások a spevnenie pleti

Vďaka najpokročilejšej kombinácii aktívnych látok a revolučnej technológii “DAY PROOF“ nepretržite bojuje proti prejavom starnutia pleti v momente ich vzniku, a to na 3 úrovniach
pre komplexný účinok:

1 OKAMŽITE
3D optická korekcia

Vďaka kombinácii tzv. “BLUR efektu“, častíc pre vyretušovanie nedokonalostí pleti, zmatňujúcich púdrov a bielych mikro-perleťových častíc s technológiou Liquid Light dochádza k okamžitému vyhladeniu povrchu pleti a rozjasneniu.

2 OD RÁNA DO VEČERA
„DAY-PROOF“ technológia: adenozín + kofeín

Adenozín vyhladzuje pleť a zároveň pôsobí preventívne proti vráskam počas dňa, zatiaľ čo kofeín bojuje proti známkam únavy a strate jasu, “dobíja“ pleť energiou.

3 DLHODOBO
rhamnóza + neohesperidín

5% koncentrácia rhamnózy a neohesperidín ako účinné duo aktívnych látok posilňuje korekciu vrások, pevnosť pleti a prispieva k dlhodobému liftingovému efektu.

Na konci dňa je pleť vyhladenejšia, viac rozžiarená, pôsobí sviežo a menej unavene.  
Už po 1. mesiaci dochádza k výraznej redukcii vrások, vrátane hlbokých a zvýšeniu pevnosti pleti s dlhotrvajúcim liftingovým efektom.

Krém sa nachádza v luxusných brúsených dózach so zrkadlovým viečkom.

Každá žena si môže vybrať svoj denný krém v 2 unikátnych textúrach so zamatovo hebkým finišom pre príjemný pocit pri dotyku.

KRÉM NA NORMÁLNU
AŽ ZMIEŠANÚ PLEŤ

Táto jemná krémová textúra sa ideálne prispôsobí ple­ti, zanecháva ju sviežu a prináša pleti komfort vďaka 10 % glycerínu.

KRÉM NA SUCHÚ PLEŤ

Obsahuje vybratú kombináciu komfortnej olejovej bázy spojenú s voskami pre vyhladenie vrások. Bohatá textúra je vďaka obsa­hu karitového masla a oleja z marhuľových jadierok vyživujúca a rýchlo sa vstrebáva.

MOC: 27,0 Eur / 50 ml* (obe textúry)

BEZ PARABÉNOV. HYPOALERGÉNNY. VHODNÉ AJ PRE CITLIVÚ PLEŤ. S TERMÁLNOU VODOU Z VICHY. KLINICKY TESTOVANÉ.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.