Zbavte sa zadku ako Kim Kardashian – Omladnut.sk

Zbavte sa zadku ako Kim Kardashian

Kim Kardashian, čiernovlasá kráska s arménskymi koreňmi, býva často krát označovaná za celebritu s telom bohyne. Zasvätení však vedia, že ako majiteľka kyprejších tvarov to až donedávna s udržiavaním skvelej postavy nemala ľahké. Nikdy nepatrila medzi vyvolené, ktoré dostali do vienka super štíhlu líniu.

 

Kim nedávno vyjadrila nadšenie z revolučnej estetickej novinky, kryolipolýzy. Ide o neinvazívnu liposukciu zmrazením a podľa dopytu amerických celebrít zaznamenal tento mrazivý zákrok boom na svetovom trhu krásy. Kim Kardashian, rovnako ako desiatky filmových hviezd, herečiek, ale aj bežných smrteľníčok si na kryolipolýze pochvaľujú v porovnaní s klasickou liposukciou nielen jej bezbolestnosť, ale najmä dlhodobý efekt,  a to bez hladovania či športového nasadenia.

 

 

Čo je je kryolipolýza

Táto ľadová novinka je revolučnou technológiou v odbúravaní tukov. V priebehu jednej aplikácie stratíte minimálne 25% tuku a v porovnaní s ostatnými spôsobmi bezbolestnej liposukcie je tento stav trvalý. „Liposukcia zmrazením je najvhodnejšia na bruško a boky. Je to dosiaľ najúčinnejšia a prevratná technológia bezbolestnej liposukcie. K redukcii podkožného tuku pri nej dochádza ochladzovaním tukových buniek, a to s preukázateľnými a konzistentnými výsledkami,“ uviedol Juraj Doubek, špecialista z novootvoreného komplexného centra zdravia, krásy a štíhlej línie CLINICA MEDICA.

Mrazivý scénar vysnívanej štíhlej línie vás prekvapí priaznivým výsledkom aj bez hladovania či športového nasadenia. Na vstupnej konzultácii, ktorá je bezplatná a nezáväzná sa dozviete, či ste pre tento zákrok vhodnou kandidátkou. Kryolipolýzu by nemali podstupovať tehotné či dojčiace ženy, osoby trpiace atopickým ekzémom, ochoreniami srdca či diabetom a neodporúča sa ani pri akútnych zápaloch alebo infekčných chorobách a problémoch s lymfosystémom. Vyhnite sa im aj vtedy, ak ste citlivá na zmeny teploty. Špecialistka vás nafotí z rôznych uhlov a označí na koži miesta, na ktoré bude ideálne nástavce-doštičky prikladať. Hneď, ako sa na lôžku uvelebíte, špecialistka vám k inkriminovanej partii na pevno priloží nástavec, ktorým sa táto oblasť bude postupne ochladzovať po dobu tridsiatich minút. Dramatickým poklesom teploty v bunkách sa automaticky spustí proces apoptózy, pri ktorej tukové bunky pomaly odumierajú a postupne odchádzajú rovnakou cestou ako toxíny z tela von. Po zákroku vám špecialistka ošetrované miesta už len jemne natrie kalciovou masťou na ukľudnenie pokožky. Finálny výsledok sa definitívne dostaví po dvoch mesiacoch od zákroku. Ošetrenie je možné opakovať po uplynutí dvoch mesiacov, odporúčaný maximálny počet ošetrení sú tri, pri osobách s väčším objemom podkožného tkaniva aplikujeme maximálne päť ošetrení.

Juraj Doubek, špecialista CLINICA MEDICA, komplexného centra zdravia, krásy a štíhlej línie, dodáva: „Výsledok je viditeľný v horizonte štyroch až šiestich týždňov. Tukové bunky najskôr uhynú a potom sa rozpadnú. Zdravý organizmus ich následne vylúči.“

Táto metóda vás vo vašich denných aktivitách neobmedzí. „Môžete hneď začať pracovať či športovať. Nie je nutné dodržiavať ani žiadny diétny režim, čo je v porovnaní s klasickou liposukciou nesmierna výhoda,“ uzatvára Juraj Doubek. Vhodné je aspoň na istý čas vyvarovať sa kalorickým a škodlivým potravinám a telu dopriať pravidelný pitný režim, čo je prospešné pre správne fungovanie lymfy.