Zázrak proti starnutiu z čiech – Omladnut.sk

Zázrak proti starnutiu z čiech

Tak ako ľudia aj rastlinky majú svoj život a svoje hormóny. Tie určujú ako rastlinka vyzerá, kedy kvitne, dokonca sú súčasťou ochrany rastlín proti stresu a spomaľujú ich  starnutie. Prof. Ing.Miroslav Strnad, DrSc., ktorý  má za sebou už veľa prelomových patentov a vo svojom výskume pracuje na zastavení alebo spomalení rastu zhubných nádorových buniek, zistil, že ich schopnosti sa prejavujú aj na živočíšnych organizmoch.

Práca s rastlinnými hormónmi  mu priniesla derivát rastlinného hormónu kinetinu zo skupiny citokinínov – 6furfuryl-9 tetrahydropyranylpurín. Ten položil základy nového elixíru mladosti s názvom Pyratine 6, ktorý vyvinuli v laboratóriu rastových regulátorov v českom Olomouci pod vedením Prof. Ing.Miroslava Strnada, DrSc.  Na účinné látky boli prijaté dva medzinárodné patenty. V licencii ich poskytlo Laboratórium rastových regulátorov v Olomouci firme Senetek, PLC z Napa v Kalifornii.  Po klinických testoch začala firma Senetek s výrobou zázraku na omladzovanie.

 

Pyratine 6 dosahuje výrazné zlepšenie pleti  už po dvoch týždňoch používania. Pleť je hladká, hebká na dotyk, jemná a udržiava si vlhkosť. Po štyroch týždňoch sa strácajú drobné vrásky a dochádza k vyhladeniu. Ideálne je prípravok používať 12 týždňov. Pyratine 6 je vhodný aj na liečbu začervenania pleti a ďalšie problémy.

Žiaľ, Pyratine 6 sa dá kúpiť len v Amerike, objavil sa ale už i v niektorých internetových obchodoch.

Foto: flickr.com/kevindooley, Senetek PLC