Luxusná vôňa pre mužov – Omladnut.sk

Luxusná vôňa pre mužov

Módny dom Van Cleef & Arpels začína novú kapitolu svojej histórie a predstavuje exkluzívnu pánsku novinku Midnight in Paris inšpirovanú rovnomennou kolekciou hodiniek. Vôňa spája eleganciu a mužnosť a je interpretáciou tajomných parížskych nocí.

 

Toaletná voda

Toaletná voda Midnight in Paris je explóziou citrusov, citrónu a bergamotu, ktoré sa spájajú s voňavým akordom rozmarínu. Vzdialený nádych kože sa približuje spolu s tónmi japonského zeleného čaju. Rytmus vône sa zrýchľuje s príchodom konvalinky, ktorá vnáša do vône kvetinovú čistotu a zvieraciu zmyselnosť. Je ako sen, ktorý prišiel o svoju nevinnosť. Hĺbku vôni dodáva výťažok z prírodnej živice, ktorý so sebou nesie tóny čierneho čaju a koženej esencie. Orientálny základ sa predstavuje pokojnými tónmi fazuliek tonky s mandľovým nádychom. Hrejivú živicu strieda kadidlo, ktoré túto znamenitú, odvážnu a výnimočnú vôňu uzatvára.

Parfumovaná voda

Parfumovaná voda Midnight in Paris je kvetinová, orientálna a kožená vôňa pre mužov, ktorí vedia oceniť vzácne dielo. Intenzívnejšia a vierohodnejšia variácia toaletnej vody sa postupne odhaľuje a privádza nás do samotného základu vône. Voňavá stopa je oveľa silnejšia, jej aura sa dá ľahšie rozoznať.

Dostanete kúpiť v prafumériách FAnn