Leto plné odvážnych farieb – Omladnut.sk

Leto plné odvážnych farieb

Objavte kvitnúcu krásu v džungli veľkomesta s letným líčením od RIMMEL London. A ak by náhodou lúče slnka neprenikli až do ulíc, vneste farby do svojho života samy. Začnite farebnú revolúciu. Buďte prvá a vydajte sa za hranice svojich všedných dní. Zamotajte všetkým hlavu….

 

 

 

 

Základom je perfektná pleť. Krémový make-up Match Perfection  s technológiou Smart-Tone má ľahko roztierateľnú krémovú textúru, vďaka ktorej bude vaša pleť ultra ľahká a vieža.

Make-up zafixujte púdrom rovnakej farby Match Perfection.

Nezabudnite na lícenku Powder Blush, odtieň 101, Pink Sugar.

S líčením očí sa pohrajte. Práve na nich môžete ukázať svoju fantáziu a radosť z farieb. Najskôr naneste na horné viečko svetlo rúžový mono tieň Glam Eyes 150, Pink Crush. Vonkajší kútik oka zvýraznite tmavším tieňom z duo očných tieňov Glam Eyes 621 brit Cool, svetlejší použite tesne pod obočie.. Do vnútorného kútika ana spodné viečko tesne pod riasy naneste zlatý mono tieň Glam Eyes 180, Gold Rush. Potom už len zvýraznite líniu oka pomocou tekutej linky Exaggerate.

Líčenie dokončite zvýraznením rias riasenkou Volume Flash The Max Bold. Nezabudnite ani na obočie, požadovaného tvaru dosiahnete Eyebrow pencil.

Váš žiarivý a farebný letný look dokonale dotvorí lesk na pery Vynil Gloss, 110 Keep a Secret.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.