Krásne vlasy ako Elena z Upírskych denníkov – Omladnut.sk

Krásne vlasy ako Elena z Upírskych denníkov

Chcete mat krásne a lesklé vlasy ako Elena, hviezda seriálu Upírske denníky? Holywoodska star vie ako očariť svojich fanúšikov. Ku krásnej hrive si dopomohla prevratnou keratínovou novinkou, ktorú môžete vyskúšať už na Slovensku.

 

Vlasy, koža či nechty obsahujú dôležitý proteín – keratín. Tým, že sa vekom narúšajú  a dochádza k ich poškodeniu alebo lámavosti, je potrebná obnova množstva tohto proteínu. Kúra Brazil Keratin je založená na aplikácií prírodného keratínu do vlasového stvolu. Korienky sa zaceľujú, ozdravujú a vlasom sa vracia hebkosť, lesk a sila. Trendom dnešnej doby sú krásne, zdravé, rovné vlasy s viditeľným leskom. Profesionálna kúra BK BRAZIL KERATIN na báze keratínového a kolagénového komplexu, kokosu a čokolády vám umožní dosiahnuť presne takéto vlasy bez nutnosti každodenného žehlenia. Uzdravené, vyhladené, poprípade vyrovnané vlasy na dobu 2-4 mesiace. Toto je výsledok keratínového ošetrenia, ktoré predstavuje komplexnú obnovu a ozdravenie štruktúry vlasu, ale aj ich prirodzené vyhladenie. Ako dlho kúra vydrží vo vlasoch je priamo úmerné počtu umývaní vlasov, štruktúre a stavbe vlasov. Jemné vlasy zostanú vyrovnané a kučeravé zostanú uhladené po dobu trvania kúry. Kúru je možné opakovať a následnou aplikáciou dosiahnete ešte lepšie výsledky.

Ako kúra prebieha

Kúra pozostáva z umytia špeciálnym čistiacim šampónom, aplikácie takzvaných tekutých vlasov, teda masky Brazil Keratin za studena po prameňoch, presušenie a prežehlenie profesionálnou nanotitánovou žehličkou BaByliss Pro s teplotným rozsahom až 230 ̊ pri ktorom dochádza k zataveniu keratínových molekúl dovnútra vlasov. Otestovať na vlastnej koži však môžete aj špeciálne tepelné nožnice Jaguar Thermocut, vďaka ktorým spoznáte nový rozmer úpravy vlasov strihaním.

Kúru môžete absolvovať v 1. slovenskom keratínovom centre www.brazilkeratin.sk/www.completecare.sk