Inteligentný prístroj na neinvazívnu liposukciu – Omladnut.sk

Inteligentný prístroj na neinvazívnu liposukciu

Novinka v oblasti boja s tukom a celulitídou sa Bodyka. Ide o inteligentný stroj, ktorý okamžite počíta a lokalizuje tuk, aby „odpálil“ správne množstvo a zároveň nepustí svoje ultrazvukové „ručičky“ do práce, pokiaľ na vašom tele nadbytočný tuk nie je!

 

Patentovaná technológia prístroja Bodyka využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk /od 30 do 40kHz/, ktorý dokáže pôsobiť hĺbkovo. Neinvazívna a bezpečná technológia umožňuje tvarovať telo a znižovať objem problematických partií (zadok, brucho, stechná..) Prístroj využíva celosvetovo patentový systém SCP- systém riadenej sonifikácie, vďaka čomu nehrozí popálenie pokožky.

Prirodzene a efektívne

Ultrazvukové vlnenie generuje stláčajúce a uvoľňujúce vlny, kde počas uvoľnenia vzniká v medzibunkovej tekutine-lymfe-negatívny tlak, ktorý vyvoláva vznik plynových mikrobublín. Počas stlačenia vzniknutý tlak tlačí na rozširujúcu sa bublinu, až kým nedôjde k jej explózii , čoho dôsledkom je uvoľnenie energie. A táto energia spôsobuje prasknutie membrány tukovej bunky, a tým jej trvalé odstránenie! Uvoľnené triglyceridy (tuky) sa odplavujú lymfatickým systémom a potom prejdú do krvného riečiska, aby sa ďalej metabolizovali v pečeni. Treba však zdôrazniť, že odstránenie triglyceridov obsiahnutých v adopocytoch preto prebieha prirodzeným fyziologickým procesom.

Tvarovanie aj celulitída

Bodyka využíva patentovaný systém automatickej zmeny hĺbky prieniku ultrazvuku podľa hrúbky tukovej vrstvy, vďaka tomu je úplne minimalizované nebezpečenstvo popálernia pokožky.  A to Bodyka nie je len konečnou stanicou pre tukové zásoby na tele, účinne rieši aj problém menom celulitída, no zároveň si poradí aj s remodeláciou a tvarovaním postavy.

Čo je BODYKA

–          Kavitčný prístroj je jedinečný vo svojej oblasti  a je výsledkom dlhého s dôkladného výskumu Laboratórií firmy Novavision Group v spolupráci s lekárskou fakultou Univerzity v Pavii (založená už v roku 1361!) so špecializovanými zdravotníckymi zariadeniami

–          Zohľadňuje všetky lekárske  a vedecké poznatky a všetky vedľajšie účinky nielen u klienta, ale aj u obsluhy

–          Okamžitý a trvalý efekt

–          Žiadne popálenie alebo prehriatie

–          Cielené a nevratné rozbitie tukových buniek

pokiaľ chcete vyskúšať Bodyku na vlastnom tuku, informujte sa na info@epilla.eu, kde všade prístroj nájdete.