Ihličky proti vráskam – Omladnut.sk

Ihličky proti vráskam

Omladzovacie techniky tváre nie sú najnovším výstrelkom módy ani novinkou na trhu.  V skutočnosti sa v  Číne praktizujú už po tisícročia. Ako fungujú? Ide o stimuláciu špeciálnych bodov na tvári pomocou  akupunktúry, ktorá zlepší svalový tonus, pružnosť pokožky a eliminuje vrásky. Okrem toho táto procedúra zmierňuje ochabnutosť podbradku a opuchy tváre tým, že zlepšuje metabolizmus a výrazne podporuje okysličenie pokožky.

Žiaducim výsledkom je farebné zjednotenie pleti  a stiahnutie pórov. Keďže sa pri tejto metóde napichávajú strategické miesta, uvoľňuje sa tým prirodzený tok telesnej  energie a klientka sa cíti ako znovuzrodená a celkovo v dobrej kondícii. Omladzovacie techniky tváre sú výbornou alternatívou medicínskych a chemických procedúr. Veľmi účinne dokážu spomaliť procesy starnutia.

 

Ako na to

Počet ošetrení je individuálny. Závisí od celkového zdravotného stavu, veku, počtu a hĺbky vrások. Zlepšenie je evidentné po prvom ošetrení, avšak výrazná zmena je viditeľná až po viacerých ošetreniach.  Je len na Vás, či sa rozhodnete pre kratší program, ktorý spravidla zahŕňa sériu šiestich ošetrení, alebo budete ošetrenie absolvovať pravidelne počas celého roka. Jedno ošetrenie trvá približne 120 minút. Predchádza mu vstupné diagnostické vyšetrenie, ktoré trvá hodinu a vylúči akékoľvek zdravotné kontraindikácie.

Bolí to?

Akupunktúrne ihly, ktoré sa pri omladzovacích technikách tváre používajú, sú veľmi tenké, a preto klient vpichnutie cíti len nepatrne. Vzhľadom na to je celá procedúra skôr relaxačná a nebolestivá.

Kedy začať?

S kozmetickou akupunktúrou je ideálne začať už okolo tridsiateho roku života, kedy sa objavia mimické vrásky, či prvé nenápadné známky ochabnutia pleti.

Viac informácii získate na www.terramedica.sk