Energetický upíri vás vysajú – Omladnut.sk

Energetický upíri vás vysajú

Vojdete domov a máte pocit, že nevládzete ani prekročiť prah dverí? Alebo ste po stretnutí s kamarátkou ako vykradnutá a nedokážete vstať zo stoličky? Tak potom ste obeťou energetického upíra.

 

Ako ho spoznáte

Charakteristickým znakom všetkých upírov je neschopnosť byť sám a postarať sa sám o seba. Večne sa sťažujú, celý svet je proti nim, ich ponosovanie nemá konca kraja, snažíte sa pomôcť ale je to zbytočné. Nejde o žiadnu konkrétnu pomoc, ide o vaše myšlienky, pozornosť a najmä – energiu. Ďalším s efektných spôsobov sú hádky, vymýšľanie neexistujúcich problémov a ich nafukovanie do abnormálnych rozmerov. Vaše argumenty a vysvetľovanie je zbytočné. Koľko energie do nich vložíte, o toľko prídete…hádka nekončí a vy už strácate argumenty a najmä energiu. Argumenty hrajú dôležitú úlohy aj u „obviňovačov“. Všetko, čo urobíte, ste urobili zle? Za všetko môžete opäť vy? Dokazujte, že to tak nie? Šetrite si energiu, vôbec nejde o vás, ide o to aby upír dostal svoju dávku. Najčastejšie metódy kradnutia energie sú plač, vydieranie, najmä citové, zastrašovanie, manipulácia, obviňovanie, osočovanie aj dožadovanie sa pozornosti.

Kde sa berú?

Upíri sú zväčša negativisti a cholerici, ktorí sa nedokážu tešiť z bežných vecí. Akékoľvek podnety sú pre nich nedostatočné a vždy ich aj tak otočia na negatívne. Ľutujú seba samých, sú egoistickí a lenivý. Dokonca mávajú problémy so sexuálnym životom. Nedokážu dávať. Sú však veľmi šikovní v manipuláciách, klamstvách a prekrúcaní.

Ako sa im ubrániť

Energiu naberáme najmä pri činnostiach, ktoré nás bavia a robia nám radosť. Strácame ju pri všetkom, čo nás nebaví, zaťažuje a do čoho nás nútia. Ak upíra spoznáte, pomôže vám najmä nadhľad. Neprežívajte zbytočne jeho problémy, nevysvetľujte donekonečna, aj tak to nemá zmysel. Jednoducho ho nechajte  a do počúvania zapojte mozog, nie emócie. Predstavte si pred sebou vysoký múr. Pomáha aj žlté alebo červené oblečenie.

Foto: www.flickr.com/7994920@N03