Keď naše ruky a pery volajú SOS – Omladnut.sk

Keď naše ruky a pery volajú SOS

Trávite veľa času v bazéne, pri vode, športe alebo v záhrade a vaša jemná pokožka „kričí” o pomoc? Soľ, chlór, pôda, slnko, vietor aj chlad ju vysušujú a poškodzujú. SOS rad výrobkov od značky Dermacol uľaví pokožke a má intenzívne regeneračné a hydratačné účinky.

UNI-SEX SOS LIPS balzamy na pery

Pre pery, ktoré sa pod vplyvom extrémnych teplôt, mrazov alebo iných okolností vysúšajú, praskajú a tvoria sa na nich šupinky, máme riešenie. SOS LIPS Zvláčňujúce balzamy na pery s extra ochranou im dodajú maximálnu starostlivosť. Bambucké maslo a vitamín E pery regenerujú a SPF 15 chráni pred slnečným žiarením. Jemná vôňa mandlí alebo čokolády ich príjemne prevonia. Balzamy sú bez parabénov.

Cena: 2,99 eur/3,5 ml

SOS REPAIR Hĺbková intenzívna regenerácia a hydratácia na suché a popraskané ruky
Niekedy stačí dlhšie umývať riad, pracovať v záhrade či spraviť väčšie upratovanie a ruky sú suché a popraskané. Preto majte vždy po ruke prvú pomoc – SOS Hĺbkovú intenzívnu regeneráciu a hydratáciu na suché a popraskané ruky od značky Dermacol. Krém je určený pre extra namáhanú pokožku rúk so sklonom k popraskaniu. Kombinácia panthenolu, urey a bambuckého masla je pre ne balzamom. Okrem toho, že obnoví suchú a poškodenú pokožku, poskytuje dlhotrvajúcu ochranu pred vysušovaním. Urea ako prirodzená súčasť hydratačnej zložky kože so schopnosťou viazať vodu zlepšuje transport jej molekúl do vrchných vrstiev a zabraňuje jej stratám.

Cena: 3,39 eur/75 ml

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.