Jedinečná NOKIA LUMIA 900 ponúka mimoriadne zážitky – Omladnut.sk

Jedinečná NOKIA LUMIA 900 ponúka mimoriadne zážitky

Krásny a jedinečný dizajn, špičkový fotoaparát s optikou Carl Zeiss, batéria s výdržou až 8 hodín hovorov a 300 h v pohotovostnom režime, operačný systém Windows Phone 7,5, navigácia, dokonalá kancelária i zábava, to všetko nájdete v Novej NOKII LUMIA 900.

 

Od svojho uvedenia na CES v americkom Las Vegas už stihla NOKIA LUMIA 900 pozbierať kopec ocenení. S veľkým 4,3″ ClearBlack AMOLED displejom poskytuje tento mimoriadne múdry telefón maximálny komfort i ovládanie. Navyše nekopíruje žiadneho populárneho kolegu ale svojim dizajnom aj užívateľskými vlastnosťami je naozaj jedinečná. Surfovanie na internete, písanie mailov, sledovanie videa, či fotenie prinášajú úplne nový zážitok. Nechýba predná kamera, ktorá poslúži najmä pri videohovoroch. Lumia 900 dokáže byť úplne kompatibilná s vaším PC, teda môže pracovať s vami kdekoľvek a kedykoľvek, zobrazuje a možno z nej editovať dokumenty vo Worde, Exceli, či Power Pointe. Vynikajúce fotografie, ktoré vám vyhotoví 8Mpx fotoaparátom s optikou Carl Zeiss, dvojitým bleskom, s automatickým ostrením môžete jednoducho okamžite zdielať. nechýba kopec zábavných aplikácií, či aplikácií, ktoré pracujú s vami. Samozrejmosťou sú mapy a navigácia atď. Vybrať si môžete z bielej, čiernej a tyrkysovej farby.

Čerešničkiou na torte je limitovaná “Batmanovska” edíciaThe Drak Knights Rises. Žiaľ na Slovensku nebude k dispozícii, môžete ju však získať v inej vybranej krajine, napríklad u našich českých susedov, či na internete. Vznikla vďaka spolupráci NOKIA a Warner Bros. Svojmu majiteľovi ponúkne hneď niekoľko exkluzívnych zážitkov. Na zadnej strane telefónu je vygravírovaný typický batmanovský znak. V telefóne je špeciálna aplikácia o novom filme Temný rytier povstal, interaktívna hra Gotham City Game, vyvinutá v spolupráci s Foursquare, v ktorej môžete aj vy zachraňovať svoje mesto a ďalšie “pikošky” súvisiace s novým megafilmom.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.