Festivalový fashion manuál – Omladnut.sk

Festivalový fashion manuál

móda na festivale

Čaká vás toto leto hudobný festival? Máme pre vás skvelé tipy, ako byť i na festivale štýlová a mať zároveň po ruke všetko potrebné.

Festival je predovšetkým o hudbe, tanci a nekonečnej zábave. A také by malo byť aj vaše oblečenie, pohodlné, neviazané a možno i trochu šialené. Lebo kedy inokedy vytiahnuť svoje špeci kúsky, ak nie na hudobný festival, kde originalitu cítiť na každom rohu?

Slnečná pohoda

Ak vám bude priať šťastie a počas festivalu bude krásne počasie, o skvelé outfity medzi pódiami určite nebude núdza. Obliecť si môžete v podstate čokoľvek, krátke šortky, šaty, štýlové overaly alebo obľúbené culottes nohavice (nohavice sukňového strihu). Sú však tri veci, ktoré si pred odchodom z domu určite nezabudnite pribaliť: Plavky, okuliare a klobúk, či šiltovku aby vás kombinácia slnka a sviežich nápojov neskolila skôr, ako sa predstavia hlavní interpreti.

NÁŠ TIP: Trendy kúsky tohto leta.

Keď udrie zima

Tento variant sa týka najmä tých z vás, ktoré sa chystajú na slovenský festival. Z osobných skúsenosti dobre vieme, že je viac ako pravdepodobné, že okrem horúčav a slnečných lúčov, vás počas festivalu môže zastihnúť i o niečo nepríjemnejšie počasie. Búrka ani chlad však na nálade neuberú, treba sa na nich len vopred dobre pripraviť.  Na festival si preto nezabudnite pribaliť gumáky, pršiplášť a ideálne aj teplú parku, ktorá vás zahreje. Ak sa chcete zohriať a zároveň vyzerať dobre, skombinujte dlhý oversize sveter previazaný dvojitým opaskom.

Hlavne žiadna nuda

A čo vo vašom festivalovom outfite nesmie chýbať? No predsa doplnky! Nebojte sa kombinovať nekombinovateľné. Must-have sú slnečné okuliare, malá kabelka alebo ruxsak, ktoré vám pri tanci nijakým spôsobom nebudú prekážať a bižutéria všetkých druhov. Trendom tohto leta sú viac vrstvené retiazky na krk, ktoré najlepšie vyniknú v boho-štýle. Na festivale si toho môžete dovoliť ešte oveľa viac. Báť sa nemusíte ani semipermanentných tetovaní, trblietok a glitrov na tvár i do vlasov. Účes môžete okrem toho obzvláštniť aj farebnými príčeskami, ktoré sú momentálne veľmi trendy.

NÁŠ TIP: Návod, ako si jednoducho vytvoriť štýlové letné účesy.

Chystáte sa tento rok na nejaký festival? V prípade, že áno, prajeme vám veľa zábavy a nezabudni to tam v štýlovom outfite a s dobrou náladou poriadne rozbaliť!

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.