ENERGIZUJÚCA RADA SO SIBÍRSKYM ŽENŠENOM – Omladnut.sk

ENERGIZUJÚCA RADA SO SIBÍRSKYM ŽENŠENOM

Vedeli ste, že pleť začína už svoje prvé dni života so svojou vlastnou zásobou energie, ktorá je zdrojom jej žiarivosti na roky, ktoré ešte len prídu? Ale ak príde o svoju energiu tak pokožka stráca žiarivosť a začnú sa prejavovať známky starnutia.

Na základe tohto pozorovania Sothys vyvinul tzv. Fil de vie™ princíp: Doplnenie a ochrana zásob energie z mladosti pre zachovanie žiarivosti a krásy pleti v každom veku. Tento princíp stelesňuje:

 

Energizujúca intenzívna kúra so sibírskym ženšenom, so špeciálnym postupom a novými masážnymi ťahmi.

Toto ošetrenie sa môže robiť samostatne, kvôli svojim účinkom alebo ako prípravné ošetrenie na zvýšenie energie v pleti pre rozjasnenie.

Denný a nočný energizujúci krém na domáce použitie, ktoré prinášajú alternatívu k bežnej starostlivosti o pleť v každom veku.

Energizujúci denný krém v dvoch textúrach: ľahšia a bohatšia textúra podľa typu pleti. Cieľom tohto krému je odkryť mladistvosť pleti zvýšením jasu a jej žiarivosti.

Energizujúci nočný krém je v jednej textúre. Cieľom je obnoviť vzhľad pleti počas noci. Kontúra tváre je vypnutá a pokožka vyzerá ráno na prvý pohľad žiarivejšie.

Viac info tu

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.