Cool novinka od Centropen - obľúbené pero TORNADO inovované – Omladnut.sk

Cool novinka od Centropen – obľúbené pero TORNADO inovované

Písanie je pre každého školáka nutnosť. K tomu aby písanie žiaka bavilo a nezískal k nemu odpor,  potrebuje vhodnú a kvalitnú pomôcku, teda pero. Optimálne pero pre školákov je také, od ktorého nebolí ruka, nemusí sa naň tlačiť a ani po dlhšom písaní nespôsobuje únavu.

A najmä nie je plniacie, teda nehrozí zašpinenie písanky, prstov, alebo oblečenie od atramentu. Presne tieto požiadavky spĺňa novinka TORNADO COOL od českej spoločnosti Centropen, ktorá nadväzuje na obľúbené klasické pero TORNADO. Navyše má aj rad vylepšení, ako po dizajnovej, tak i po funkčnej stránke.

 

TORNADO COOL – PRE JEDNODUCHÉ A ĽAHKÉ PÍSANIE BEZ ÚNAVY

Tradičné obľúbené školské pero TORNADO prichádza na trh v novom atraktívnom a ergonomickom dizajne. Pero je vyrobené z dvoch materiálov, ktoré umožňujú jednoduché a ľahké držanie. Mäkké gumové ERGO držanie obsahuje masážne body pre zdravé písanie bez únavy. TORNADO COOL píše ľahko, bez nutnosti tlačenia, vhodné je aj pre ľavákov a dysgrafikov. Modrý atrament je zdravotne nezávadný, rýchlo schne a možno ho vyzmizíkovať. Na kvalitnom papieri sa nerozpíja ani neprepíja. Stopa písma je tenká 0,3 mm. K dispozícii je päť farebných variantov plášťa v kombinácii s obľúbenou čiernou. Pero TORNADO COOL možno kúpiť v papiernictvách a obchodných reťazcoch.

Výrobca: Centropen

www.centropen.sk

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.