Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Ako sa obliecť na stretávku zo školy?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
2019-03-25 09:14:32

Dostali ste práve pozvánku na stretnutie zo základnej, strednej či vysokej školy a vy rozmýšľate iba nad jedným. Čo si mám obliecť? Samozrejme, každý sa chce pred spolužiakmi ukázať v tom najlepšom svetle. S večernou róbou to však môžete ľahko prepísknuť. Čo si teda obliecť aby stretnutie nedopadlo fiaskom?

Pri vyberaní outfitu zvážte jednu podstatnú vec: kde sa bude konať stretávka? Ak tieto nepoznáte, vyhľadajte si ho na internete a sociálnych sieťach a pozrite si fotografie z miesta. Iné oblečenie zvolíte do krčmy u Jančiho ako do reštaurácie Parlamentka.

Stavte na elegantné šaty

Ak sa stretávka koná v peknej reštaurácii, zvoľte jednoduché šaty, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Šaty zo svadby či krstín však určite nechajte v skrini na vešiaku. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac. K šatám perfektne pasuje sako, svetrík alebo dlhší kardigán. S bižutériou to taktiež nepreháňajte. Zvoľte skôr jednoduchý a decentný šperk na krk alebo náušnice.

Ležérna móda pre dámy

Častým miestom stretnutí sú bary či puby. Priateľské posedenie pri pive, víne či drinku je uvoľnené a neformálne. Také má byť aj vaše oblečenie. Oblečte si pohodlné rifle so s košeľou a svetrom či sakom. Skvelým nápadom je outfit zladený tón v tóne. Béžový top s béžovým kardigánom pôsobia veľmi pekným dojmom. Outfit doplňte zaujímavou šatkou so vzorom.

Ak chcete pôsobiť upraveným no zároveň ležérnym dojmom, vyberte zo skrine modrú košeľu s prúžkami. Obujte si balerínky alebo oxfordky a môžete vyraziť. Šperky vyberajte opatrne. Stačí doplniť hodinky, prsteň či jednoduché náušnice.

Mikiny, kožené bundy a tričká

Ak šaty ani košele nie sú nič pre vás, oblečte si to, v čom sa cítite pohodlne. Ak ste voľnomyšlienkár, ktorý miluje pohodlie, tričká a mikiny, oblečte si ich. V mikine budete pôsobiť stále mlado a moderne. Outfit môžete zladiť s koženou bundou, modrými či čiernymi džínsovými nohavicami a teniskami či dokonca s lodičkami.

K mladistvého a neformálnemu looku skvele pasuje červený rúž a krvavo-červený lak na nechty. Doplnky k outfitu nepotrebujete. K mikine a koženej bunde sa hodí masívny náramok či hodinky. Jemné perličkové náušnice však nechajte doma.

Stretnutie so spolužiakmi a učiteľmi však nie je len o výbere správneho outfitu. Zaspomínajte na staré časy s priateľmi, s ktorými ste písali úlohy a opisovali písomky. Čokoľvek si už oblečiete, dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne a uvoľnene.

Najnovšie články

Sandále na každý dovolenkový outfit – Tieto farby budú trendy!

Prechádzanie zo sedu do stoja pri práci nebolo nikdy také jednoduché

Sprievodca výberom parfému: Ako vybrať vôňu, ktorá vám sadne?

Červená kabelka – ako ju štýlovo skombinovať na rôzne príležitosti?

Rýchla Pomoc pri Hnačke

Psoriáza: Príčiny, príznaky a možnosti liečby

Kožné vyrážky: príčiny vzniku a príznaky. Ako sa s nimi vysporiadať?

5 tipov na výlet do hôr na Slovensku

5 tipov na jarný výlet po Európe za slnkom