5 letných tipov pre vaše nohy – Omladnut.sk

5 letných tipov pre vaše nohy

A je to tu! Vonku je čím ďalej tým teplejšie a je najvyšší čas ukázať svetu nohy. Ako si však poradiť, ak svietia belobou, keď nám etiketa zakazuje holé nohy alebo aké pančuchy si vybrať do topánok s otvorenou špicou?

Vyskúšajte 5 praktických tipov na slnkom zaliate horúce dni.

1. Pančuchy, cez ktoré opaľuje nohy

Áno, ide to! Jednou z letných vychytávok spoločnosti BEPON sú jemné 8 denové pančuchové nohavice SUNLIGHT. Prepúšťajú slnečné lúče, a tak si môžete užívať slnko a nemusíte sa báť, že Vaše nohy ostanú neopálené. Nájdete ich nielen ako pančuchové nohavice, ale aj samodržky!

2. Pančuchy v spreji

Chceli by ste mať pančuchy, ktoré neťahajú, nie je Vám v nich teplo a zároveň zjednotia tón Vašich nôh? Nie je to sci-fi scenár, takýto produkt naozaj existuje. Pančuchy v spreji sú ako make-up na nohy, ktorý prekryje drobné nedostatky, žilky, či modriny. Navyše hydratačné zložky a UV filter chránia Vašu pokožku. Pančuchy v spreji stačí jednoducho nastriekať na nohy a rovnomerne rozotrieť.

Marketingová manažérka spoločnosti BEPON, Ľubomíra Pendráková, radí: „Ak máte príliš svetlé nohy, zmiešajte v dlani pančuchy v spreji s telovým mliekom pre zjemnenie odtieňa. Cez deň sa nemusíte obávať, že sa budú pančuchy odtláčať a večer ich jednoducho zmyjete mydlom a vodou.”

3. Pančuchy bez špičky

Obľúbeným letným doplnkom sú topánky s otvorenou špičkou. Ako si poradiť, ak etiketa vyžaduje pančuchy a my pokukujeme práve po takýchto topánkach? S tipom prichádza Ľubomíra Pendráková: „Ak chceme predísť pančuchovému faux pas a chceme si vziať topánky s otvorenou špicou do divadla, prípadne do práce, kde je prísna etiketa, odporúčame dámam pančuchové nohavice bez špičky PEEP TOE, ktoré sa vďaka šitiu medzi palcom a prstami nezošmyknú.“

4. Ťapky s vankúšikom vs. masážne ťapky

Ak chcete ukázať holé nohy, trošku sa opáliť, avšak neobľubujete nosiť topánky na bosé chodidlá, vyskúšajte ťapky schované tesne pod okrajom lodičky. V BEPONe nájdete praktické telové aj čierne ťapky s podporným vankúšikom ideálne do vysokých topánok, ale aj pohodlné ťapky s masážnou šľapou.

5. Podkolienky, ponožky, ťapky

Trúfnete si na ponožky v lodičkách? V BEPONe nájdete žiarivé farebné aj elegantné čipkované ponožky aj podkolienky. Ak sa Vám páčia decentne trčiace ťapky z baleríniek či lodičiek, v ponuke nájdete aj tie.

1 Comment
  1. pre krajsie nohy su silonky v spreji uplne super napad 🙂 ja si ich striekam vzdy ked idem niekam v sandalkach aby som nemusela riesit pancuchy bez spicky 🙂 som svetlejsia a takisto ich miesam s telovým mliekom 🙂 LIRENE Tights in Spray od notina su mojou najlepsou volbou doposial

Leave a Reply

Your email address will not be published.